İzmir'li ve Ege'li sporcularla 2017 sezon değerlendirmesi

İzmir'li ve Ege'li sporcularla 2017 sezon değerlendirmesi

  • Tarih:

    03 Şubat 2017
  • Kategori:

    Haberler

Ege Otomobil Sporları Kulübü, 2017 sezonu Ege Bölgesi ve İzmir’de otomobil sporlarına gönül vermiş sporcularla olan ilk buluşması 02-02-2017 akşamı Çınarlıdaki kendi ofis binasında gerçekleşti. 

Gündemde ilk olarak 2016 yılı genel değerlendirmesi yapılarak, geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen organizasyonlarda sporcuların yaşadıkları sıkıntılar ve talepleri dinlendi. Eosk’un nasıl çözümler üretebileceği, talepleri ne şekilde karşılayabileceği karşılıklı münazara edilerek, geçtiğimiz sezon Sporcu ve Eosk tarafı olarak masaya yatırıldı.

 

Toplantının devamında, Ege Otomobil Sporları Kulübü’nün 2017 yılında yapacağı yarışların hem organizasyon hem de sporcular tarafından bakılarak en iyi nasıl yapılabileceği karşılıklı öneri ve görüşlerle tartışıldı.

 

Bir diğer gündem ise, yıllardır gelenekselleşen Ege Kupası oldu. 2017 de Ege Kupasının hangi yarışlara puan verebileceği ve hangi yarışmalardan oluşabileceği görüşülerek, sporcuların konudaki istek ve beklentileri dinlendi. 2017 Ege Kupası takvimini, kurallarını taslak olarak görüşmek üzere özelinde tekrar toplanma kararı alındı.

 

Her iki taraf içinde oldukça verimli geçen toplantıdan edinilen bilgiler ışığında; Sporcuların Eosk, Eosk’un Sporculara bakış açısı tazelenerek birlikte daha güçlü, verimli, keyifli işler yapılabileceği neticesine varıldı.

 

Ege Otomobil Sporları Kulübü olarak, Sporculardan gelen talep ve önerileri yapacağımız organizasyonlar açısından en kısa sürede değerlendirecek yeni sezonda hep birlikte yol alacağız.

 

Bununla birlikte bu tür toplantıları bu işin her alanında yer alan, bu işe gönül veren herkesle yapmaya çalışacağımızı duyurmak isteriz.