Demirci Tırmanma Yarışı

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) 2019 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’ nın ilk yarışı 23 - 24 Mart 2019 tarihlerinde Ege Otomobil Sporları Kulübü (EOSK) tarafından Demirci Belediyesi ve Akıncılar Motosiklet Kulübü katkılarıyla Manisa - Demirci’ de düzenleniyor.

Tırmanma Şampiyonası' nın açılış yarışı olan Demirci Tırmanma yarışında kulübümüzün desteği sporculara artarak sürüyor. Bu doğrultuda kayıt yaptırıp ödemesini 19 Mart 2019 tarihine öğlen 12:00 a kadar tamamlayan tüm sporculara konaklama ve İzmir ile Demirci arası araç nakli ÜCRETSİZ olarak sağlanacak, yarışa kayıt yaptıran kadın sporculardan ücret alınmayacaktır.

23 Mart Cumartesi saat 12:30 Demirci Cumhuriyet meydanında teknik kontrol ile başlayacak olan organizasyon , saat 16:30 da Demirci Cumhuriyet meydanında halkın ve davetlilerin katılacağı sembolik start ile devam edecektir. Akşam Demirci Belediye Başkanı Sayın Selami SELÇUK’ un ev sahipliği yapacağı ve organizasyona katılan tüm sporcular, mekanikerler, görevlilerin katılacağı bir yemek organizasyonu olacaktır.

24 Mart Pazar saat 08:30 ve 10:25 te yapılacak olan antrenman çıkışlarından sonra yarışma çıkışlarına geçilecektir. Saat 12:25, 14:20 ve 16:15 deki çıkışlar sonrası kategorilerinde dereceye giren sporculara Demirci Belediye binası önünde saat 18:30’ da ödülleri verilecektir.

2019 Türkiye Tırmanma Şampiyonası' nın açılış yarışı olacak olan Demirci Tırmanman yarışı ile ilgili mahalli ve ulusal kayıt formlarına www.eosk.org.tr/dokumanlar adresinden ulaşbilirsiniz.

Demirci Tırmanma Yarışı Ulusal Kesin Neticeler için Tıklayın

Demirci Tırmanma Yarışı Mahalli Kesin Neticeler için Tıklayın

Demirci Tırmanma Start Listesi için Tıklayın

Demirci Tırmanma Kayıt Listesi için Tıklayın

Demirci Tırmanma Ek Kurallar için Tıklayın

Demirci Tırmanma Yarışı Mahalli Kayıt Formu için Tıklayın

Demirci Tırmanma Yarışı Ulusal Kayıt Formu için Tıklayın

 

 

Nasıl Gidilir?

Demirci Belediyesi

Ralli Merkez, Servis Alanı ve Konaklama Oteli

Hisar Termal Kaplıcası Demirci – Manisa

Yarış ile ilgili diğer detaylara web sitemiz ve resmi sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.